קישורים

Uri Geller  http://www.urigeller.com

Lesley Birch  http://www.lesleybirchartist.com

Alex Greenshpun Photography  http://www.alexgreenshpun.com

Kathy Braud  http://fineartamerica.com/profiles/kathy-braud.html

Kim Hojnacki http://fineartamerica.com/profiles/1-kim-hojnacki.html

Janis Grau  http://fineartamerica.com/profiles/janis-grau.html

Jennifer Baird  http://fineartamerica.com/profiles/1-jennifer-baird.html

אתר האומנים ישראלים  http://www.homepro.co.il/ציור-פיסול

יו - בוטיק -עיצוב אישי  http://www.u-boutique.co.il

Robert Nechin -Glass Works הסטודיו לויטראז' ואמנות זכוכית

http://www.nechin-art.co.il

טטיאנה לוי - ציור אבסטרקט  http://www.art-tatyana.co.il

  Pamela Silver -Watercolor paintings- ציורים בצבעי מים   http://www.pamelasilver.com

Judy Felker -C r e a t i v e W o n d e r  http://jfelker.blogspot.com

ג'ינו סוורינו - Gino Savarino  http://www.verybigart.com

פיאונה מארון- ציירת מאירלנד  http://www.fionamarron.com

ILGVARS ZALANS - אילגברס זלאנס, צייר מלטביה  http://www.zalans.com

 ZDENKO RADOVANIC- זדנקו רדובניץ - טכניקה משולבת  http://radovanic.weebly.com/index.html

אלינור ברודסקי-ציירת  http://www.elinorart.com

מיקי קרני - צייר ישראלי http://my.misgeret.co.il/mikikarni

ויקטור ליפקין - אמן אמנות אסמבלאז  http://victorlipkin.com/#home

כפר האומנים עין-הוד  http://ein-hod.info

 רעיונות לעיצוב הבית -  Jewish Art http://www.look4design.co.uk/ART 

אמנות ישראלית - ART IN ISRAEL  http://www.israelartguide.co.il

נירה שוורץ - אמנית מיניאטורות, קולאז'ם והדפסים  http://www.nira-art.com